صفحه نخست | آرشيو مطالب | ارتباط با ما | | خانگي سازي | ذخيره صفحه | لينك آر اس اس | طراح قالب

کاربر مهمان، خوش آمديد به .::کارشناسی ارشد پیام نور - موضوعات عمومی::.

موضوعات
تحقیق درعملیات
تئوریهای مدیریت پیشرفته
مدیریت استراتژیک اطلاعات
موضوعات عمومی
ثبت نام برای مطالعه گروهی
اقتصاد مدیریت
راهنمایی

برچسب‌ها
نتایج ازمون فراگیر 1390 (1)

آرشيو ماهيانه
اسفند ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۹۰
دی ۱۳۹۰
مهر ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۹
مهر ۱۳۸۹
شهریور ۱۳۸۹
مرداد ۱۳۸۹
خرداد ۱۳۸۹
اردیبهشت ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
ادمه ی آرشیو ماهانه

لينک دوستان

آمار بازديد

تبليغات


پيام مديريت وبلاگ : با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، به اين وبلاگ خوش آمديد . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما در بهتر شدن كيفيت مطالب وبلاگ ياري رسانيد .

ثبت نام دوره دهم کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
زمان ثبت نام در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور نوبت دهم از 26 دیماه آغاز خواهد شد .


برای دانلود دفترچه فراگیر کارشناسی ارشد کلیک کنیدنوشته شده توسط دانشپذیر در چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۸۹ و ساعت 20:34


اعلام نظرات متفاوت رييس سازمان سنجش آموزش كشور و معاون سنجش دانشگاه پيام نور
معاون سنجش و آموزش دانشگاه پيام‌نور در گفت‌وگو با فارس:
نتايج كنكور دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام‌نور نيمه اول شهريور اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون سنجش و آموزش دانشگاه پيام‌نور گفت: نتايج كنكور دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام‌نور نيمه اول شهريور اعلام مي‌شود.

عبدالله معتمدي، معاون سنجش و آموزش دانشگاه پيام‌نور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس افزود: نتايج كنكور دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام‌نور نيمه اول شهريور اعلام مي‌شود.

نوشته شده توسط دانشپذیر در سه شنبه نوزدهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:21

ادامه مطلب

نتايج نهايي آزمون دوره‌هاي فراگير پيام نور 25 مرداد اعلام مي‌شود

رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي آزمون‌ دوره‌هاي مختلف فراگير دانشگاه پيام نور در 25 مرداد ماه خبر داد.

دكتر سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به شركت حدود 135 هزار نفر در مقطع كارشناسي، 11 هزار نفر در مقطع كارشناسي ناپيوسته و 103 هزار نفر در مقطع كارشناسي ارشد در دوره‌هاي فراگر، گفت: نتايج نهايي آزمون اين دوره‌ها روز دوشنبه 25 مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي‌شود.

افزايش 35 درصدي ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشدنوشته شده توسط دانشپذیر در یکشنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:38

ادامه مطلب

زمان توزیع کارت سه کنکور فراگیر/ افزایش ظرفیت در کارشناسی و ارشد فراگیر

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: کارتهای ورود به جلسه آزمونهای کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از 27 اردیبهشت ماه توزیع می شود.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود، گفت: کارتهای ورود به جلسه آزمونهای کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از 27 اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور افزایش داشته است.
 
وی از دو برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: ظرفیتهای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نیز افزایش یافته و برای هر رشته محل حداکثر 15 نفر در نظر گرفته شده است.نوشته شده توسط دانشپذیر در دوشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 7:57


آمادگی دانشگاه پیام نور برای پذیرش دانشجوی فوق لیسانس بدون پایان نامه
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با اعلام آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجوی آموزش محور (بدون پایان نامه) گفت: مجوز پذیرش دانشجوی آموزش محور برای دانشگاه پیام نور در وزارت علوم در حال بررسی است.

عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد چگونگی پذیرش دانشجوی آموزش محور در مقطع کارشناسی ارشد گفت: دانشگاه پیام نور درخواست جذب دانشجوی آموزش محور را به وزارت علوم ارائه داده اما هنوز مجوز آن را دریافت نکرده است.

وی با یادآور شدن این مطلب که در سال گذشته این مجوز به یکسری از دانشگاههای مادر ارائه شد، گفت: مجوز دانشگاه پیام نور در این خصوص در وزارت علوم در حال بررسی است و چنانچه وزارت علوم آن را صادر کند در دفترچه های کنکور کارشناسی ارشد امسال پذیرش این دانشجویان در دانشگاه پیام نور درج خواهد شد.

به گزارش مهر، از سال گذشته در کنکور کارشناسی ارشد دو نوع شیوه پذیرش اعمال شد شیوه پذیرش آموزشی پژوهشی یکی از این روشها است که در آن دروس تئوری به همراه پایان نامه ارائه می شود وزارت علوم با سیاستی جدید در راستای افزایش ظرفیت در دوره های تحصیلات تکمیلی روش آموزش محور را نیز به روش پذیرش دانشجو در کنکور کارشناسی ارشد اضافه کرد که در این شیوه تمامی واحدها به صورت تئوری ارائه و دانشجو از گذراندن پایان نامه معاف می شود.نوشته شده توسط دانشپذیر در دوشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 7:56


آغاز امكان اصلاح اطلاعاتثبت‌نامي آزمون‌هاي فراگير از چهارشنبه

آغاز امكان اصلاح اطلاعاتثبت‌نامي آزمون‌هاي فراگير از چهارشنبه؛
معاون سازمان سنجش: هرگونه انتقال وتغيير رشته، ممنوع است

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به برگزاري آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد و كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي پيوسته دانشگاه پيام‌نور در30 ارديبهشت ماه سال آينده، گفت: در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد و كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه 235 هزار و 414 نفر ثبت‌نام كردند.

دكتر حسين توكلي، در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه در اين دوره از آزمون فراگير كارشناسي ارشد 102 هزار و 986 نفر ثبت‌نام كرده‌اند، گفت: شرکت در آزمون‌هاي پايان نيمسال دانشپذيري مشتمل بر 8 تا 10 واحد درسي، کسب نمره نهايي لازم با توجه به ظرفيت پذيرش در رشته محل‌هاي انتخابي است.

وي با بيان اينكه مهمان شدن، انتقال، تغيير رشته و گرايش در دوره‌هاي كارشناسي ‌ارشد ممنوع است، اظهار كرد: تعداد كل واحدهاي درسي در هر رشته تحصيلي براي اخذ مدرك تحصيلي كارشناسي‌ارشد حسب رشته تحصيلي از 28 تا 32 واحد درسي است. دانشجو حسب مورد به تشخيص گروه آموزشي موظف به اخذ و گذراندن واحدهاي جبراني (حداكثر 24 واحد درسي) و واحدهاي اضافي (حداكثر 8 واحد) مي‌باشد.

وي با اشاره به رقابت 11 هزار و 428 هزار داوطلب در آزمون فراگير كارشناسي ناپيوسته دانشگاه پيام‌نور، اظهار كرد: در اين دوره داوطلب براي تغيير وضعيت از دانش‌پذيري به دانشجو بايد ضمن داشتن شرايط عمومي و اختصاصي پذيرش دانشجو و شرايط نظام وظيفه، تمامي شرايط لازم را نيز كسب كند.

معاون سازمان سنجش با اشاره به ثبت‌نام 121 هزار نفر در آزمون فراگير كارشناسي، تصريح كرد: مهلت اصلاح اطلاعات ثبت‌نامي آزمون‌هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور سال 1389 از 7 بهمن ماه آغاز مي‌شود.

توكلي در خاتمه با اشاره زمان و چگونگي مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت‌نامي داوطلبان آزمون، به ايسنا گفت: اطلاعات ثبت‌نامي كليه داوطلبان ثبت‌نام‌كننده آزمون كارشناسي و كارشناسي ارشد دوره‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور به مدت دو روز در طي روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه 7 و 8 بهمن ماه بر روي سايت اينترنتي سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org براي مشاهده داوطلبان و به منظور اطمينان از صحت اطلاعات وارد شده قرار مي‌گيرد.


نوشته شده توسط دانشپذیر در سه شنبه ششم بهمن ۱۳۸۸ و ساعت 17:39


بررسي تحليلي تغييرات دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد

از روز گذشته  دفترچه كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور (نوبت نهم) بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته و ثبت نام  الكترونيكي آن از  امروز ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد .

ولي بررسي هاي اوليه كه من در خصوص اطلاعيه هاي سازمان سنجش و دفترچه اين دوره ها انجام دادم و با توجه به اصلاح آيين نامه هاي دوره هاي فراگير به موارد زير اشاره ميكنم كه اميدوارم مورد توجه داوطلبان عزيز قرار بگيرد.

1-در اطلاعيه هاي اوليه سازمان سنجش در خصوص رشته ها و  همچنين   در جدول شماره 3 - رشته هاي    دوره هاي فراگير (صفحه 4) نامي از رشته هاي حسابداري و مديريت IT برده نشده ولي در جدول شماره 4  كه مربوط به رشته ها و منابع درسي از نام رشته حسابداري و مديريت IT موجود مي باشد

2- اضافه شدن رشته حسابداري با توجه به اينكه طرفدار زيادي بين داوطلبان عزيز دارد جاي خوشحالي دارد ولي متاسفانه ظرفيت محدود  15 نفري و همچنين تك شهره بودن آن فرصت رقابت را بسيار محدود كرده است.

3- نگاه اجمالي به اين دفترچه البته در خصوص رشته هاي علوم انساني پيشرفتهاي چشمگيري را در خصوص گرايشهاي رشته مديريت دولتي شاهد هستيم كه امسال دو گرايش جديد با عنوان مديريت مالي دولتي و سيستمهاي اطلاعاتي مديريت به رشته ها اضافه شده است .البته در اين گرايشها فعلا محدود به شهر تهران مي باشد . از طرفي مي توان به اضافه شدن رشته مديريت رسانه ارشاره كرد .

4- در اين دروه با توجه به اصلاح آيين نامه ها براي هر كدام از رشته ها ظرفيت مشخص شده است كه براي رشته مديريت بازرگاني در مجموع كل كشور 60 نفر در 4 محل پذيرش خواهند شد و با توجه به اينكه ديگر شرط معدل در كار نيست و هر داوطلب مي تواند در 5 محل آمادگي خود را جهت ادامه تحصيل اعلام دارد شرايط پذيرش كمي بهتر شده بطوريكه ديگر نياز نيست حتما شما در تمام دروس حدود 70% مطالب را پاسخ دهيد و نمره شما با توجه به داوطلبان ديگر سنجيده خواهد شد.

نوشته شده توسط دانشپذیر در یکشنبه سیزدهم دی ۱۳۸۸ و ساعت 8:51


دريافت دفترچه كارشناسي ارشد
از امروز ساعت 9 صبح  ثبت نام دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور در سايت سازمان سنجش  آغاز مي شود .


دانلود دفترچه كارشناسي ارشد فراگيرنوشته شده توسط دانشپذیر در یکشنبه سیزدهم دی ۱۳۸۸ و ساعت 7:52


شیوه پذیرش دانشجو در دوره های فراگیر تغییر می کند


خبرگزاری PNUNA : برای افزایش کیفیت آموزشی دردانشگاههای پیام نور ،پذیرفته شدگان دوره های فراگیر علاوه بر داشتن شرط معدل باید در یک فضای رقابتی انتخاب شوند و قرار است از امسال این پذیرفته شدگان علاوه بر داشتن شرط معدل (کارشناسی 12 و ارشد 14 ) ازکسانی که بیشترین نمرات را کسب کرده اند با توجه به ظرفیت دانشگاه انتخابی پذیرش شوند.

به گزارش اخبار پیام نور ( PNUNA ) : دکتر حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام نور کشور از تغییر شیوه پذیرش دانشجواز طریق دوره های فراگیر پیام نور خبر داد .نوشته شده توسط دانشپذیر در سه شنبه دهم آذر ۱۳۸۸ و ساعت 7:54

ادامه مطلب

ایجاد دوره دکتری فراگیر پیام نور در دستور کار قرار گرفت

رئیس دانشگاه پیام نور با تاکید بر انیکه برنامه حذف کامل دوره دکتری فراگیر روی میز ما جایگاهی ندارد گفت: پیگیر آن هستیم که بتوانیم دوره دکتری را در قالب فراگیر با حفظ کیفیت ارائه کنیم.

حسن زیاری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: به دنبال راهی هستیم که طبق ضوابطی که برای دانشگاه پیام نور برقرار است بتوانیم دوره دکتری را در قالب فراگیر ارائه دهیم.

وی افزود: البته برای ما حفظ کیفیت و تربیت فارغ التحصیلانی با سطح علمی بالا و قابل قبول بسیار مهم بوده و در صورت حفظ چنین امری اقدام به ارائه دوره دکتری خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: امیدواریم که بتوانیم با حفظ کیفیت و رعایت مسائل قانونی مثل سایر دانشگاههای آموزش عالی کشور مقطع دکتری را در دوره فراگیر ارائه کنیم.نوشته شده توسط دانشپذیر در شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 8:26


تغییر وضعیت ثبت نام دوره های فراگیر

دانشگاه پیام نور با توجه به تبلیغات گسترده موسسات غیر مجاز دوره های فراگیر در سطح کشور و متضرر شدن بسیاری از داوطلبان ورود به این دوره ها تصمیم گرفته است ضمن تغییر در این دوره ها، ثبت نام آبان ماه امسال دوره های فراگیر پیام نور را لغو کند.

محمد رضا ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بر اساس بررسیهای به عمل آمده در دانشگاه پیام نور قرار بر این شد که در بخش فراگیر این دانشگاه یک تجدید نظر اساسی انجام شود.

وی افزود: بر این اساس در اسرع وقت کمیته ای ویژه برای تعیین نحوه و چگونگی تغییر شکل و فرم دوره های فراگیر تشکیل شده که نتیجه بررسی ها و مذاکرات خود را ظرف دو هفته آینده به مخاطبان اعلام خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی پیام نور گفت: تمامی بررسی های انجام شده اعم از کارهای کمیته حقوقی و روابط عومی و مراجعه کنندگانی که فریب خورده بودند در این تغییر شکل لحاظ می شود.

وی افزود: از طرف دیگر برای جلوگیری از سوء استفاده بیشتر و جوابگویی به دانشجویان از آخر آبان ماه کلاسهای حضوری پیام نور توسط خود دانشگاه با اساتید برجسته برگزار خواهد شد.

ابراهیمی گفت: پرونده موسسه سروش دیتا یکی از موسساتی که در صداو سیما تبلیغ می کرد نیز در حال بررسی است و با مساعدت صورت گرفته توسط صدا و سیما تبلیغات این موسسه غیر مجاز نیز دیگر پخش نخواهد شد.نوشته شده توسط دانشپذیر در پنجشنبه هفتم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 19:11


هشدار دانشگاه پیام نور نسبت به تبلیغ موسسات غیرمجاز در صداوسیما
دانشگاه پیام نور به دنبال پخش اطلاعیه تبلیغاتی سروش دیتا ( سروش رسانه ) از شبکه های تلویزیونی اعلام کرد: در صورت تکرار تبلیغ موسسات غیر مجاز از سوی صدا و سیما این مسئله بررسی و پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور در پی پخش اطلاعیه و تیزر تبلیغاتی سروش دیتا (سروش رسانه) از شبکه های تلویزیونی، اطلاعیه ای صادر کرد.نوشته شده توسط دانشپذیر در یکشنبه سوم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 8:6

ادامه مطلب

راه‌اندازي 4 رشته جديد كارشناسي ارشد در دانشگاه جامع پيام نور هرمزگان

رئيس دانشگاه جامع پيام نور هرمزگان از راه‌اندازي رشته‌هاي حقوق خصوصي، معماري، شيمي و زيست شناسي در مقطع كارشناسي ارشد در آينده نزديك خبر داد.حميدرضا عامري سياهويي در گفت‌وگو با خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» در بندرعباس، با اعلام اين مطلب اظهار داشت: بعد از اتمام پروژه هاي عمراني در سايت جديد ضلع غربي دانشگاه چندين رشته ديگر نيز به اين رشته ها افزوده مي شود.نوشته شده توسط دانشپذیر در سه شنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 8:2

ادامه مطلب

داستانهاي همشگي بعد از اعلام نتايج
تجمع داوطلبان فریب خورده دربرابر پیام نور/ غیرمجازها دردسر ساز شدند
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: جمعی از داوطلبان پذیرفته نشده فراگیر دانشگاه پیام نور در اعتراض به آنچه که خلف وعده این دانشگاه می نامند در برابر ساختمان اصلی دانشگاه تجمع کرده اند در حالی که این داوطلبان فریب موسسات غیر مجاز را خورده اند.

محمد رضا ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این تجمع اعتراض آمیز گفت: معترضین در حدود 20 نفر هستند که از ظهر امروز چهارشنبه در برابر ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور جمع شده اند و اعتراض می کنند.

وی با بیان اینکه این داوطلبان در دوره های فراگیری که از سوی دانشگاه بارها غیرمجاز خوانده شده اند ثبت نام کرده بودند، افزود: اشتباهی که این معترضین مرتکب شده اند این است که تصور می کنند دانشگاه پیام نور از آنها ثبت نام به عمل آورده و کلاس تشکیل داده و به نوعی تضمین کرده است که به طور حتم تمامی این داوطلبان پذیرفته خواهند شد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: متاسفانه این سوء تفاهم به دلیل وجود و فعالیت غیر قانونی موسساتی است که خود را وابسته به دانشگاه معرفی کرده و به طور غیر قانونی فعالیت می کنند.

وی افزود: متاسفانه علی رغم تمامی هشدارها و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور در رابطه با این موسسات غیر مجاز هنوز هم داوطلبان فریب آنها را خورده و پول و وقت خود را بیهوده تلف می کنند.

ابراهیمی تاکید کرد: کلیه مراحل امتحان پیام نور اعم از طرح سئوالات و برگزاری آزمون و اعلام نتیجه به عهده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و راه قانونی اعتراض به نتیجه اعلام شده نیز از طریق مکاتبه یا پست الکترونیک با این وزارتخانه امکانپذیر است.نوشته شده توسط دانشپذیر در چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 18:59


جزئیات ثبت نام قبولیهای سه کنکورفراگیر/ رقم قطعی افزایش شهریه پیام نور

قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان اینکه شهریه دانشگاه پیام نور 12 درصد افزایش یافت گفت: پذیرفته شدگان قطعی و مشروطی دوره های فراگیر این دانشگاه می توانند طبق اطلاعیه دانشگاه بر اساس رشته و مقطع تحصیلی خود به واحد مربوط مراجعه کنند.

محمد مهدی فداکار در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان قطعی و مشروطی دوره فراگیر در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته از صبح روز سه شنبه 14 مهر ماه آغاز می شود.نوشته شده توسط دانشپذیر در دوشنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 17:35

ادامه مطلب

نحوه پذیرش داوطلبان مشروطی دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور

قائم مقام دانشگاه پیام نور نحوه پذیرش داوطلبان مشروطی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

محمد مهدی فداکار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص چگونگی وضعیت پذیرفته شدگان مشروطی دوره های فراگیر در دانشگاه پیام نور گفت: داوطلبانی که مشروط میانگین شوند یعنی معدل آنها از حد مجاز پائین تر باشد نمی توانند در امتحانات مجدد شرکت کنند اما داوطلبانی که مشروط درسی هستند و با کسب معدل مجاز موفق به گذراندن تمامی دروس نشده اند، می توانند در امتحان مجدد شرکت کنند و به صورت مشروط دانشجو شوند.

وی اظهار داشت: داوطلبان پذیرفته شده مشروطی می توانند در واحدهای مربوطه ثبت نام کنند اما موظف هستند دروس اعلام شده از طرف دانشگاه را در همین نیم سال اول با قبولی بگذرانند.نوشته شده توسط دانشپذیر در دوشنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 17:32


اعلام نتايج دوره هاي فراگير کارشناسي ارشد دان
 

برای اعلام نتایج به لینک زیر کلیک کنید

 

اعلام نتایج دوره های کارشناسی ارشد  دانشگاه پيام نور در سال 1388  

 نوشته شده توسط دانشپذیر در شنبه یازدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 22:24


اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نوبت هشتم آزمون دوره‌هاي فراگیر

 

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نحوه ثبت نام پذيرفته‌شدگان نوبت هشتم آزمون دوره‌هاي فراگيرنوشته شده توسط دانشپذیر در شنبه یازدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 17:37

ادامه مطلب

خبري از سازمان سنجش نيست نتايج كارشناسي ارشد فراگير تا اين لحظه اعلام نشده

با توجه به اينكه  از طرف سازمان سنجش امروز جهت اعلام نتايج كارشناسي ارشد فراگير در خبرگزاريها  اعلام شده بود طبق سنوات قبل امسال نيز سازمان سنجش در خصوص اعلام نتايج كارشناسي ارشد فراگير تعلل نموده است و تا كنون هيچ اطلاعيه اي صادر ننموده است .

البته موضوع تاخير در نتايج ازمون هاي فراگير موضوع تازه اي نيست بطوريكه سال گذشته كه بنده در آزمون شركت كرده بودم حتي بعد از مشخص شدن زمان و ساعت اعلام نتايج چندين بار ساعت اعلام نتايج تغيير كرد بطوريكه قرار بود نتايج در ساعت 14 اعلام شود بعد از چندين بار تاخير در ساعت 2 بامداد روز بعد روي سايت سازمان سنجش قرار گرفت .

حال مشكلاتي بعد از اعلام نتايج پيش خواهد آمد كه بد نيست به اطلاع دانشپذيران عزيز برسانم زيرا سوالات زيادي در اين خصوص مطرح شده است

1- كارنامه آزمون معمولا بين 7 الي 10 روز بعد روي سايت دانشگاه پيام نور قرار خواهد گرفت

2- نه سازمان سنجش و نه دانشگاه پيام نور در خصوص اعتراضهاي احتمالي دانشپذيران عزيز  پاسخگو  نخواهند بود (نويسنده اين وبلاگ در سال گذشته تجربه كاملي در اين خصوص كسب كرده ) بطوري    كه     وقتي جهت اعتراض به سازمان سنجش مراجعه مي كنيد اعلام مي كنند ما فقط پاسخ نامه ها را          تصحيح كرده ايم و كاري به ايرادادت و يا اشتباه هاي صورت گرفته نداريم و زمانيكه به خود دانشگاه پيام نور  مراجعه مي كنيد اعلام   مي كنند جهت ثبت اعتراض به سازمان سنجش مراجعه كنيد البته اگر تعداد متعرضين هم زياد باشد يه برگه بين معترضين توزيع مي كنند   تا اعتراض خود را ببنويسند و اين بازي را جهت ساكت  كردن  معترضين  انجام  ميدهند و  به قول   معروف مديريت زمان را انجام مي دهند .

در اين لينك  كه مربوط به مهر ماه سال گذشته  وبلاگ است بد نيست گشتي داشته باشيد  


 


نوشته شده توسط دانشپذیر در شنبه یازدهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 17:11


زمان اعلام نتایج 3 کنکور فراگیر پیام نور/ ارشد 11 مهر، کارشناسی 13 مهر

معاون سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج آزمونهای کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1388 از روز شنبه 11 مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج کنکور فراگیر کاردانی به کارشناسی: 12 مهر

زمان اعلام نتایج کنکور فراگیر کارشناسی: 13 مهر

زمان اعلام نتایج کنکور فراگیر کارشناسی ارشد: 11 مهر

زمان اعلام نتایج سه آزمون

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در روز 11 مهر ماه و نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر در روز 12 مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

معاون سازمان سنجش آموزش از قرار گیری نتایج آزمون کارشناسی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در روز 13 مهر ماه خبر داد و گفت: پذیرفته شدگان هر یک از مقاطع بر اساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت قرار داده می شود باید برای ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش مهر، در آزمون فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور 176 هزار و 717 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 81 هزار و 990 نفر زن و 94 هزار و 727 نفر مرد بودند. این آزمون در روز 30 مرداد برگزار شد.

آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور نیز 29 مردادماه برای اولین بار در 10 رشته برگزار شد. در این آزمون 15 هزار و 93 داوطلب از طریق شبکه اینترنتی ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 8 هزار و 400 نفر زن و 6 هزار و 693 نفر مرد بودند.

در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نیز که عصر روز 30 مردادماه برگزار شد، حدود 105 هزار نفر در 49 رشته ثبت نام کرده بودند.نوشته شده توسط دانشپذیر در چهارشنبه هشتم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 12:42


مطالب پيشين

:: نتایج آزمون کارشناسی ارشد بهمن 1390 دانشگاه پیام نور
:: پذيرش دانشجو در دانشگاه تهران
:: اعلام نتايج آزمونهاي فراگير در روز دوشنبه ساعت 18
:: دانلود سوال آزمون فراگير ديماه 1390
:: بخشنامه رياست جمهوري به دستگاه هاي اجرايي در خصوص مدارك دانشگاه پيام نور
:: توزیع کارت 3 آزمون فراگير از روز سه شنبه
:: زمان آزمون‌های فراگیر تغییر کرد/ شرکت 196هزار نفر در 3 آزمون پیام نور
:: تغییر زمان ثبت نام در کنکور فراگیر
:: ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشدآموزشهای الکترونیکی (مجازی ) سال تحصیلی 90-89 (نیمسال دوم)
:: سوالات دوستان
:: تمدید زمان ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد پیام نور
:: مطالب مفید جهت مطالعه
:: دلیل تاخیر در به روز رسانی وبلاگ
:: ثبت نام دوره دهم کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
:: تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد فراگير براي اولين بار

درباره
این وبلاگ جهت مطالعه گروهی دروس کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور راه اندازی شده بود ولی به سمت اطلاع رسانی در خصوص دوره های فراگیرکارشناسی ارشد سوق یافت امیدوارم با نظرات و پیشنهادات خود بنده را در اطلاع رسانــــى یاری فرمایید


پيوندهاي روزانه
چه بي صدا شكستم
مدیر سرا
گروه مدیریت و تاریخ دیدار
سازمان سنجنش کشور
دانشگاه پیام نور
سایت فروش کتاب

لیست تمام پیوند ها


جستجوPowered By blogfa.com Copyright © 2009 by arshad
Design By : wWw.Theme-Designer.Com